Avukat Çağla Yılmaz
Avukat Çağla Yılmaz

Avukat Çağla Yılmaz, İstanbul Üniversitesi mezunu olup, İstanbul Barosu’na 43967 sicil numarası ile kayıtlı avukat olarak İstanbul-Bahçelievler ilçesinde avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitiminde göstermiş olduğu üstün başarısı nedeniyle, Yüksek Lisans eğitiminin bir yılının sonunda doktora programına başvuru hakkı elde etmiştir. Şu an Medipol Üniversitesi Özel Hukuk doktora eğitimi devam etmektedir. Ayrıca Adalet Bakanlığı tarafından verilen 37678 Belge numarası ile Noterlik Belgesine sahiptir.

Doktora eğitiminin yanı sıra, gayrimenkul ve medya sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde yirmiye yakın medya hizmet sağlayıcı kuruluş ( televizyon kanalı ) bulunduran şirketler grubuna danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekte; hizmeti kapsamında şirket içi eğitim ve şirket yetkililerinin hukuki olarak bilgilendirilmesi görevini en ince detaylarına kadar özverili bir şekilde yerine getirmektedir. Avukat Çağla YILMAZ, önleyici hukuk hizmeti kapsamında hukuki sorunların henüz başlamadan çözüme kavuşmasını amaç edinmiştir.

Avukat Çağla Yılmaz, avukatlık ve danışmanlık hizmetleri kapsamında Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Aile hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca bilişim suçları, internet yoluyla işlenebilen suçlar, hukuka aykırı olarak internet sitelerinde yayınlanan verilerin kaldırılması, internet yoluyla işlenen hakaret ve tehdit suçları konuları uzmanlık alanlarındandır. Uzmanlık konuları dışında partner avukatlık bürosu olan Yılmaz Çelik Hukuk Bürosu ile koordineli bir çalışma gerçekleştirmektedir.

GÜVEN VE GİZLİLİK ESASTIR” prensibiyle hareket eden Avukat Çağla Yılmaz, avukatlık etiği gereği hukuki süreci müvekkili dışında hiç kimse ile paylaşmamaktadır. Zira avukat – müvekkil ilişkisinde her şeyden önce GÜVEN ilkesinin geldiğini prensip edinmiştir. Hukuki problemlerin doğmadan sürecin yönetilmesi, hukuki problem doğduktan sonra ise davaların en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını amaç edinmiştir.